O nás

Veronika Müllerová, DiS.
cvičitelka
Od narození jsem byla svým otcem Františkem Müllerem vedena k péči o psy a k jejich výcviku. V 10-ti letech jsem dostala prvního pejska, štěně německého ovčáka Ira, se kterým jsem se začala aktivně věnovat sportovní kynologii. Již o tři roky později jsem se zúčastnila Mistrovství mládeže ČR ve výkonů psů,  a až do svých 18-let jsem se těchto mistrovství zúčastňovala pravidelně, každý rok. V průběhu celého období až do současné chvíle jsem získala řadu výher na republikových soutěží ve sportovní kynologii a úspěšně jsem vykonala se psy řadu národních a mezinárodních zkoušek, např. ZM, ZVV1,2, Sch1,2, IPO1,2, BH a vycvičila řadu psů různých plemen s různým zaměřením výcviku (poslušnost, pachové práce, vyhledávání osob, obrana, hlídání objektů, převýchova psů, aj.).
Díky tomu, že jsem se psy prakticky „vyrostla“ naučila jsem se porozumět psů, jejich psychice, poznat osobnost psa k tomu, aby pes od nás dostával potřebnou péči, byl spokojený a zároveň, aby mi pejsek rozuměl a s radostí mě poslouchal.

 

František Müller

cvičitel

Výchovou a výcvikem psů se věnuji od roku 1969. Za svůj život jsem vychoval a vycvičil mnoho psů, různých plemen s různým zaměřením výcviku (poslušnost, pachové práce, vyhledávání osob, obrana, hlídání objektů, převýchova psů, záchranářský výcvik, aj.). Působil jsem jako hlavní výcvikář v několika kynologických organizací. 25 let jsem byl trenérem a  hlavním výcvikářem reprezentace mládeže pro účast na Mistrovství mládeže ČR ve sportovní kynologii pro Moravskoslezský kraj. V průběhu celého období jsem se  dvěma psy několikrát účastnil Mistrovství ČR ve výkonu psů, získal řadu vítězství na národních soutěžích v rámci celé ČR a úspěšně složit s mnoha psy národní a mezinárodní zkoušky, např. ZM, ZVV1,2,3,  IPO1,2,3, BH. 

 

Od roku 2001 až do současnosti se spolu zabýváme výcvikem psů pro rodiny, majitele, kteří si pořídili domů pejska a neví si s ním rady. Dnes již můžeme říci, že za uplynulé období jsme pomohli mnoho pejskům, kteří neuměli poslouchat své majitele a majitelé nevěděli  jak správně a účinně působit na své psy, aby je psi poslouchali. A díky zkušenostem, které jsme v průběhu celého období získali, jsme se rozhodli založit pro všechny pejsky a jejich majitele a rodiny Psí Akademii.
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now